Türkiye’nin Güvenilir Anket Sitesi

AnketleKazan.net’in ŞART VE KOŞULLARI

AnketleKazan.net’in şart ve koşullar kullanma kılavuzu

AnketleKazan.net ekibi (“biz”, “bizim”) tarafından sağlanan erişim ve anketlekazan.net (“bu web site” ) kullanımı şart ve koşullara tabidir. Kanunsuz veya bu şartlar ve koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaç için bu web siteyi kullanamazsınız. Bu web siteyi kullanarak bu şart ve koşulları kabul ediyorsunuz. Eğer şart ve koşulları kabul etmiyorsanız derhal web siteyi kullanmaya devam etmeyin.

KOŞULLAR

WEB SITE KULLANIMI

KREDIT KARTI DETAYLARI

AnketleKazan.net hiçbir zaman size kredi kartı veya banka kartı detaylarını sormayacaktır. Müşterilerimize anketlekazan.net’te hiçbir zaman kredi kartı detaylarını açıklamamaları konusunda uyarıyoruz.

MAAŞ KOŞULLARI

Her hâlükârda anketlekazan.net anket veya tekliflere için kullanıcılarına tazmin etmez. Pazarlama araştırma şirketleriyle bağlantınız siz ve 3. taraf organizasyonu ile sınırlıdır. AnketleKazan.net bu iki taraf arasında gelişebilen tartışmada yer almaz.

HUKUKİ TAVSİYE

AnketleKazan.net web sitesinin içeriği tavsiye niteliğinde değildir ve karar almakta itibar edilmemelidir. AnketleKazan.net’te yer alan tüm maddeler herhangi bir tur garanti olmaksızın sağlanır.

TELİF HAKKI

a) Tüm telif hakları, ticari markalar ve web sitesinin tüm fikri mülkiyet hakları ve içeriği (web sitesi tasarımı, metin, grafik ve web sitesi ile bağlantılı tüm yazılım ve kaynak kodları dahil) yasaların da izin verdiği gibi AnketleKazan.net’e aittir.

b) Web sitesi erişiminde sadece kişisel kullanımız için içeriğe erişmeyi kabul edersiniz. İçeriğin hiçbir maddesi telif hakki sahibinin yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, indirilemez, saklanamaz, satılamaz ve dağıtılamaz. Bu kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için web sitenin sayfalarının indirilmesi, kopyalanması ve/veya yazdırılmasının haricindedir.

DİĞER WEBSİTELERE VE DİĞER WEB SİTELERDEN BAĞLANTILAR

1) Bu web sitede başkaları tarafından tutulan üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar bulabilirsiniz. Bağlantılar, bu web siteleri onayladığımız ve kabul ettiğimiz anlamına gelmez. Bu web site üzerinden herhangi başka bir web sitesini ziyaret ederseniz, bu kendi aldığınız risktir.

2) Bu web sitesine bağlantı vermek isteyen herhangi bir web site aşağıdaki koşullar şartıyla link verebilir:

(a) Yazılı bir şekilde olmadan başka bir tarafın hizmet ya da ürünlerini desteklediğimizi ima etmek istemiyorsunuz;
(b) Bu web site ile bağlantınızı yanlış tanıtmıyorsunuz; ve
(c) Bu web siteye bağlantı olan sitenizde saldırgan ya da tartışmalı temalı içeriği veya herhangi bir fikri mülkiye hakki veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal eden içerik yok.

3) Bu web sitesine şartlara uymayan bağlantı kurarsanız zararı kapatıyorsunuz.

SORUMLULUK REDDİ VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

1) Web sitesi herhangi bir temsili ve güvence belgesi olmadan OLDUGU GIBI ve MEVCUT bazda sağlanıyordur.

2) Yasaların izin verdiği ölçüde anketlekazan.net is, fırsat, veri, kar ve sınırlama kaybından sorumlu tutulamaz.

3) AnketleKazan.net site kullanımın hatasız (virüssüz ya da hasar oluşturabilecek herhangi bir şeysiz) olduğunu garanti edemez.

4) Koşul ve şartlarda, anketlekazan.net’in veya anketlekazan.net çalışanlarının ihmali karşılığında olum ya da yaralanma ile sonuçlanan herhangi bir durumda anketlekazan.net’in sorumluluğunu sınırlayan bir madde yok.

TAZMİNAT

Web siteyi kullanırken sizin tarafınızdan şartlar ve koşullar ihlali durumunda zarar ve hasar durumunda anketlekazan.net ve çalışanlarını zararsız ve tüm yükümlülükler, yasal ücretler, kayıplar ve maliyetler karşısında anketlekazan.net’i suçsuz bulmayı kabul ediyorsunuz.

KIDEM TAZMINATI

Bu şartlar ve koşullar mahkeme tarafından herhangi bir nedenle yasa dışı ya da geçersiz bulunursa, geçersiz şartlar ve koşullar ortadan kalkar ve kalan şartlar ve koşullar uygulanabilir olmaya devam edecektir.

FEREGAT

Eğer bu Kullanım Koşulları ihlal ederseniz ve biz hiçbir işlem yapmazsak, biz hala haklarımızı kullanma hakkında sahip olacağız.

AMİR KANUN

Bu şartlar ve koşullar Birleşik Kraliyet yasaları tarafından yargı yetkisine tabi olacaktır.

İLETIŞİM BİLGİLERİ

Daha fazla bilgi için AnketleKazan.net ekibi adresi [email protected]

AnketleKazan.net WebPro Digital Ltd şirketinin ticari ismidir. Ingiltere’de kayıtlıdır, şirket numarası: 09614595, adres: 8 Hoop Lane, London NW11 8JL, UK